09.01.2017 - Abonament 2017 systemu Advantec ERP

W dniu 09-01-2017 ukazała się nowa wersja systemu Advantec ERP nr 4.50. Jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników systemu, którzy zakupili subskrypcję aktualizacji na rok 2017. Udostępniony pakiet oprogramowania dostosowuje system do zmian jakie zostały wprowadzone w ustawodawstwie oraz rozszerzenia funkcjonalne wprowadzone do oprogramowania przez jego autorów.
Nowa wersja 4.50 Systemu Advantec zawiera:

  • Obsługa nowych wzorów wysyłek JPK_VAT
  • Zmiany w module środków trwałych
  • Zmiany w module kadrowym i płacowym (zmiana płacy minimalnej, nowe zasady rozliczenia kwoty wolnej od poadatku)

Oraz wiele innych ważnych funkcjonalności których szczegółowy wykaz znajduje się w materiałach informacyjnych o wersji 4.50 do pobrania z naszej strony.

Z najlepszymi życzeniami.

Zespół Advantec Software ITC

 

05.01.2017 - System Advantec ERP został zintegrowany z systemem masowej wysyłki sms serwersms.pl

Z przyjmemnością zawiadamiamy, że Advantec ERP potrafi współpracować z platformą do wysyłki SMS www.serwersms.pl.

Serwer SMS

Zespół Advantec Software ITC

22.12.2016 - Jednolity Plik Kontrolny w systemie Advantec ERP

1 lipca 2016 r. weszły w życie nowe zasady kontroli podatkowej. Przepisy nakładają na przedsiębiorców obowiązek przekazywania organom kontroli skarbowej szczegółowych danych podatkowych. Informacje te muszą być generowane i przesyłane w wersji elektronicznej – w ściśle określonym schemacie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Wiąże się to z koniecznością dostosowania systemów informatycznych przedsiębiorstw do tego przekazu.

W obecnej chwili System Advantec ERP jest przygotowany na przesyłanie raportów JPK zgodnie ze sche purchase naltrexone matem obowiązującym w 2016 roku.

Od stycznia 2017 roku następuję zmiana struktur pliku JPK. Objęte też obowiązkiem przekazywania JPK zostają kolejne podmioty gospodarcze.

System Advantec ERP realizujący przekaz JPK zgodnie z nowymi strukturami będzie dostępny dla Państwa w ramach Abonamentu za rok 2017.

Zespół Advantec Software ITC

fiogf49